Audytor-kontroler projektów UE

Opis stanowiska

  • realizacja zadań audytowych/kontrolnych samodzielnie lub w zespole,
  • przygotowanie dokumentacji audytowej/pokontrolnej zgodnie z wymogami,
  • tworzenie i współtworzenie raportów z audytów/ kontroli, informowanie o dokonanych ustaleniach, rekomendowanie działań wspomagających osiągnięcie celów jednostki,
  • kontakt z audytowanym/kontrolowanym,
  • raportowanie zrealizowanych prac przełożonemu,
  • nadzór nad powierzonymi dokumentami i informacjami.

Stanowisko: Audytor-kontroler projektów UE

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze związanym z kontrolą i audytem projektów dofinansowywanych ze środków zewnętrznych, w tym unijnych,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem projektów współfinansowanych z UE,
  • minimum podstawowa znajomość finansów publicznych, rachunkowości i zamówień publicznych,
  • uprawnienia audytora (osoba spełniająca warunki określone w art. 286 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz.U. 2019 poz. 869, z późn. zm.)),
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B mile widziane),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Jak wygląda rekrutacja w naszej firmie?

Dla nas zawsze najważniejsze są chęci i predyspozycje kandydata. Dlatego podczas rekrutacji stawiamy na indywidualne podejście i rozmowy, podczas których będziemy mogli bardzo dobrze poznać kandydata, jego kompetencje i możliwości. Realizujemy wiele ciekawych i złożonych projektów, dlatego zależy nam na zespole złożonym z wyjątkowych i zaangażowanych ludzi.

  1. Aplikuj do nas

    Od Ciebie zależy pierwszy krok. Jesteś zdecydowany i pewny swoich kompetencji? Wyślij do nas swoje CV na adres praca@idipsum.pl lub poprzez formularz APLIKUJ.

  2. Etap analizy twojej aplikacji

    Z uwagą analizujemy Twoje CV i weryfikujemy je pod względem zgodności z profilem stanowiska i kryteriami naboru. Po dokonaniu merytorycznej selekcji odzywamy się do wybranych kandydatów zapraszając ich na rozmowę stacjonarną lub poprzez komunikator on-line.

  3. Rozmowa kwalifikacyjna

    To zasadniczy etap całego procesu rekrutacyjnego. Podczas naszego spotkania będziemy chcieli poznać dokładnie Twoje kompetencje i umiejętności, a także porozmawiać o szczegółach Twojej aplikacji. To także czas, w którym masz możliwość bliżej zapoznać się z misją naszej firmy i określić swoje oczekiwania wobec pracy. Po rozmowie zawsze udzielamy odpowiedzi zwrotnej w sprawie kwalifikacji do ostatecznego etapu rekrutacji. Nie pozostawiamy nikogo bez odpowiedzi, bez względu na wynik rozmowy rekrutacyjnej.

  4. Witaj w IDIPSUM

    Gratulacje! Pozytywnie zakończyłeś proces rekrutacji. Czeka nas omówienie szczegółów naszej współpracy i określenie najbliższych czynności związanych z Twoją adaptacją w firmie.

Kontrakt B2B lub umowa zlecenie. Poszukujemy pracowników z terenu całej Polski.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: praca@idipsum.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest IDIPSUM ul. Dietla 15/7, 31-070 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
+48
    Możliwa dostępność od
    Załącz CV *
    Przeciągnij plik Załącz

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Idipsum sp. z o.o. z siedzibą ul. Dietla 15/7, 31-070 Kraków. Zapoznaj się z pełną Klauzulą informacyjną RODO.

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    Przyjazna atmosfera w pracy
    Umowa o pracę lub B2B
    Karta multisport
    Proces adaptacyjny dla nowo zatrudnionych pracowników
    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    Elastyczny czas pracy

    Aktualne oferty pracy:

    Idipsum.pl LogoIdipsum.pl Wszystkie prawa zastrzeżone